fbpx
fecebook instagram YT wa
zadzwoń

 

NASZA PRACA
DLA TWOJEJ URODY

od 2001 roku – najdłużej w Rzeszowie

Slow Age, wcześniej Salon Kosmetyki Laserowej, działa na rzeszowskim rynku od 2001 roku. Został stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach świadomych i wymagających, dla których wybieramy profesjonalne metody leczenia i indywidualne programy zabiegowe proponując najwyższej jakości usługi.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie kosmetycznym i medycznym, a w trakcie zabiegów stosujemy kosmetyki renomowanych firm. To my jako pierwsi w naszym regionie zastosowaliśmy specjalistyczny laser medyczny.

Byliśmy i nadal jesteśmy pionierami w stosowaniu najnowszych technologii w Polsce południowo-wschodniej. Nasze zabiegi wykonujemy za pomocą sprawdzonych i skutecznych urządzeń.

Specjalizujemy się w bezpiecznym i skutecznym usuwaniu niechcianego owłosienia, przebarwień, brodawek, włókniaków i zmian naczyniowych. Nasza oferta obejmuje lasery redukujące rozstępy, blizny (w tym blizny potrądzikowe), usuwanie tatuażu, resurfacing skóry oraz peeling laserowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów wykonujemy zabiegi przywracające skórze młodzieńczy wygląd. Jesteśmy w stanie przywrócić jędrność skóry, wygładzić zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, biostymulatorów, nici liftingujących, osocza bogatopłytkowego z fibryną, egzosomów oraz zaawansowanych urządzeń Hi-tech opartych na technologii HIFU i Termoliftingu. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi mezoterapii, mikrodermabrazji, infuzji tlenowej, dermapen oraz różnorodne peelingi chemiczne. Specjalizujemy się także w leczeniu migreny, bruksizmu oraz nadpotliwości toksyną botulinową. Nasza placówka oferuje szeroką gamę usług z zakresu modelowania sylwetki oraz poprawy napięcia skóry. Wśród zabiegów modelujących sylwetkę wyróżniamy urządzenia wspomagające redukcje tkanki tłuszczowej i uporczywy cellulit, elektrostymulację mięśni, poprawiające jędrność skóry. Pacjenci mogą również skorzystać z kompleksowych konsultacji dermatologicznych oraz najnowocześniejszej komputerowej diagnostyki znamion barwnikowych skóry za pomocą wideodermatoskopu. Kolejną z proponowanych przez nas usług są zabiegi ginekologii estetycznej, których celem jest wyeliminowanie problemów natury intymnej oraz poprawa wyglądu i funkcjonowania narządów płciowych. Regularnie ulepszamy i rozszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym Pacjentom różnorodne profesjonalne zabiegi medyczne i kosmetologiczne.

 

zespol

WNĘTRZA CENTRUM
SLOW AGE

001
002

003

004

005
006

007
008

009