fbpx
fecebook instagram YT wa
zadzwoń
Laser Projekt Laser Projekt 2000 Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną spółką zaangażowaną w obsługę techniczną oraz dystrybucję laserów medycznych i kosmetycznych. Spółka istnieje na rynku od 1996 roku a zdobyte doświadczenie gwarantuje zarówno obsługę klienta jak i serwis na najwyższym poziomie. W ofercie firmy znajdują się urządzenia najdynamiczniej rozwijającej się marki na świecie Lutronic z Korei Płd. oraz hiszpańskie lasery diodowe Milesman, będące efektem niezwykle wartościowego połączenia hiszpańskiej i niemieckiej myśli technicznej.
SharPol SHAR-POL jest ekspertem i prekursorem w dziedzinie medycznych zastosowań laserów w Polsce. Bogate portfolio spółki tworzą przede wszystkim urządzenia z zakresu medycyny estetycznej przeznaczone m.in. do wykonywania zabiegów: redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, usuwania zmian naczyniowych, fotoodmładzania, lipolizy laserowej, a także dermatochirurgii. Największym atutem firmy są wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają certyfikaty dotyczące klinicznego przeszkolenia w zakresie stosowania różnych laserów i źródeł światła IPL w wielu dziedzinach medycyny. Nasi specjaliści biorą także aktywny udział w szerzeniu wiedzy z zakresu stosowania technik laserowych w medycynie prowadząc wykłady i szkolenia.
ITP Esthetique ITP Esthetique powstała w roku 2007. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizującą się we wprowadzaniu na Polski rynek najwyższej jakości aparatury medycznej oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań z dziedziny Medycyny Estetycznej. Posiada w swojej ofercie produkty spełniające najwyższej jakości standardy oraz posiadające certyfikaty CE.
ITP Esthetique jest oddziałem firmy ITP SA. Urządzenia oferowane przez firmę charakteryzują się najwyższą jakością, funkcjonalnością, wykorzystują najnowsze technologie stworzone na podstawie wieloletnich badań i doświadczeń. Ich skuteczność potwierdzają setki badań klinicznych przeprowadzonych przez ekspertów w dziedzinie Medycyny i Dermatologii.
BTL Aesthetics BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. znajduje się szeroka gama urządzeń do kardiologii, fizjoterapii, rehabilitacji, neurologii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii. Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz oryginalny wygląd. Cechują się one bardzo wysokimi parametrami wykonania, posiadają unikalne funkcje, a przy tym są proste w obsłudze i przystępne cenowo.
Znajdziesz nas tutaj: EstheticonSuper starsi